نمایش دو فیلم از «منصور فروزش» در دانشگاه ورشو

توسط

در

منتشر شده در سایت ایسفا | انجمن فیلم کوتاه ایران

لینک مطلب در سایت ایسفا

فیلم های کوتاه «شیلنگ» و «چند گره دورتر» از ساخته های منصور فروزش در دانشگاه ورشو به نمایش در می آیند.

به گزارش سایت تخصصی ایسفا، فیلم های کوتاه «شیلنگ» و «چند گره دورتر» از ساخته های منصور فروزش (از اعضای انجمن فیلم کوتاه ایران) در روزهای ۱۶ و ۱۷ ژوئن در سالن نمایش دانشگاه ورشو لهستان با حضور دانشجویان و اساتید به نمایش درآمده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرند.

فیلم کوتاه شیلنگ روایتگر داستان معلمی است که متد آموزش خود را تغییر داده است و از امروز برای پیشرفت دانش آموزان برنامۀ ویژه ای دارد. این فیلم با حضور در بیش از ۴۰ جشنوارۀ بین المللی، موفق به دریافت ۱۰ جایزه و نامزدی در بخش های مختلف شده است. سیروس همتی و کسری جورابلو بازیگران اصلی این فیلم ۱۵ دقیقه ای هستند. پیش از این سیروس همتی برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزۀ بهترین بازیگری از جشنواره فیلم کوتاه هنگ کنگ شده بود.

فیلم کوتاه چند گره دورتر تولید ۱۳۹۵ مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که شرایط سخت زندگی در یک جزیرۀ ذهنی را نمایش می دهد که مردم در حال کوچ کردن از این جزیره هستند. مژده دایی و رضا شیخ انصاری بازیگران اصلی این فیلم هستند.

منصور فروزش فیلمساز فیلم کوتاه ساخت ۷ فیلم کوتاه داستانی را در کارنامه دارد. همکاری در تولید بیش از ۲۰ عنوان مستند تلویزیونی و داوری جشنواره های داخلی و خارجی از دیگر فعالیت های فروزش است.