منصور فروزش، در جمع هیئت داوران جشنواره بین‌المللی فیلم «فست»

جشنواره فیلم «فست»، امسال میزبان بیش از 60 فیلم کوتاه و بلند، داستانی، مستند و انیمیشن از کشورهای انگلستان، فرانسه، لهستان، پرتغال، آلمان، ایتالیا و… است.

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ منصور فروزش فیلمساز فیلم کوتاه داستانی و مستند در جمع هیئت داوران جشنواره بین المللی فیلم فست کارگردانان جدید فیلم‌های جدید پرتغال قرار گرفت.

این جشنواره که از تاریخ 20 تا 27 ماه جون در پرتغال برگزار می شود، امسال میزبان بیش از 60 فیلم کوتاه و بلند، داستانی، مستند و انیمیشن از کشورهای انگلستان، فرانسه، لهستان، پرتغال، آلمان، ایتالیا، هند، اسپانیا، برزیل، گرجستان و… است.

منصور فروزش که علاوه بر سابقه کارگردانی و تهیه فیلم های کوتاه داستانی پیش از این سابقه داوری در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه مالتا و سابقه داوری دانشجویی بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر را در کارنامه دارد امسال در بخش فیلم های کوتاه داستانی و انیمیشن آثار منتخب خود را به این جشنواره اعلام خواهد کرد.

جشنواره بین المللی فیلم فست پرتغال که از یکی مهمترین جشنواره های فیلم پرتغال و اروپاست، هرساله علاوه بر میزبانی از فیلم های داستانی و مستند اقدام به برگزاری کارگاه های تخصصی با رویکرد افزایش توانمندی های علاقه مندان به فیلمسازی می نماید که در این کارگاه ها جمعی از شناخته شده ترین اساتید سینمای حرفه ای جهان به انتقال تجربیات سینمایی به دانشجویان می‌پردازند.

فیلم های کوتاه داستانی «شیلنگ»، «دور از من نزدیک تو»، «مردی که فکر می کرد» و مستند «قصه اعلی حضرت» از ساخته های منصور فروزش هستند که پیش از این در جشنواره های مختلفی مورد توجه قرار گرفته اند. فروزش در حال حاضر نیز در حال اتمام مراحل تولید فیلم کوتاه داستانی «چند گره دورتر» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

این پست را به اشتراک بگذارید

سایر خبر ها

    •   Back
    • یادداشت/مقاله
    • خبر

دسترسی سریع

شبکه های اجتماعی

تمام حقوق محتوای این سایت برای نگارنده محفوظ است.
© 2022 Created by Boom Digital Art Studio